Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Mimarlar Odası’nın yeni yönetimi Bozbey’i ziyaret etti

28.03.2018 10:00
Google+ ile paylaş
Göreve yeni seçilen TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Göreve yeni seçilen TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yaklaşık bir ay önce yapılan seçimle belirlenen TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi yönetimini makamında ağırladı. Oda Başkanı Ömer Faruk Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerini Halk Evi’nde kabul eden Başkan Bozbey, öncelikle yeni yönetime başarı dileklerini ifade etti. Başkan Bozbey, mimarları birer sanatçı gibi gördüğünü vurgularken, akademik odaların kent yapılanmasında önemli rol oynadığının altını çizerek “Mimarlık aslında bir sanattır. Bir mimarın ortaya çıkartacağı yapı yıllar sonrasına taşınacaktır. Biz kurum olarak akademik odalarla her zaman iş birliğine hazırız. Hatta kararlarımızda katılımcılık esasını öncelediğimiz için, akademik odalarla bu açıdan da görüş alış verişini önemsiyoruz. Bir kentin geleceği için tüm kent yöneticileri odalarla birlikte hareket etmelidir” dedi.

 

TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin de Başkan Bozbey’e çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yeni yönetim olarak kent adına üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyleyen Şahin, doğru projelerle kent yapılanmasına katkı sunmayı hedeflediklerini belirtti. 

  • Mimarlar Odası’nın yeni yönetimi Bozbey’i ziyaret etti
  • Mimarlar Odası’nın yeni yönetimi Bozbey’i ziyaret etti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016