Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey Işıktepe sakinleriyle buluştu

02.04.2018 10:11
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada karavanını Işıktepe Mahallesi’ne taşıyarak vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinledi.

Başkan Burada karavanıyla her hafta cuma günleri Nilüfer’in farklı bir mahallesine giderek vatandaşlarla görüşen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu hafta Işıktepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. İlk olarak Işıktepe Mahalle Muhtarı Halim Sarıyel ile görüşen Başkan Bozbey yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve fikir alışverişinde bulundu. Mahallelinin çalışmalardan memnun olduğunu dile getiren Muhtar Halim Sarıyel, Başkan Bozbey’e ve ekibine teşekkür etti.

 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Işıktepe Mahallesi’nin Nilüfer’in en huzurlu ve  sakin mahallelerinden biri olduğunu söyledi. Mahallede kentsel dönüşümden mağduriyet yaşanmadığına dikkat çeken Bozbey, “Kentsel dönüşüm iyi ki Işıktepe Mahallesi’nde gerçekleşmedi. Bu çalışmaların yanlış olduğunu bir çok defa söyledik, ama anlatamadık. Kentsel dönüşüm bu mahallede gerçekleşmiş olsaydı Nilüfer’in en sakin ve huzurlu mahallelerinden birini kaybetmiş olacaktık” diye konuştu.

 

Işıktepe Mahallesi’ndeki  kadınlarla da bir araya gelen Bozbey, kadın derneklerinin önemine dikkat çekti. Başkan Mustafa Bozbey, “Nilüferli kadınlar farklı. Onlarla birlikte birçok projeyi yürütüyoruz ve biz istiyoruz ki kadınlarımız yaşamın her alanında eşit bir şekilde olsun” dedi. Gün boyunca Işıktepe Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Bozbey, kendisinden randevu talep edenlerle de Başkan Burada karavanında görüştü.

  • Başkan Bozbey Işıktepe sakinleriyle buluştu
  • Başkan Bozbey Işıktepe sakinleriyle buluştu
  • Başkan Bozbey Işıktepe sakinleriyle buluştu
  • Başkan Bozbey Işıktepe sakinleriyle buluştu
  • Başkan Bozbey Işıktepe sakinleriyle buluştu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016