Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey kahvaltıyı personeliyle yaptı

06.04.2018 14:15
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeliyle kahvaltıda bir araya gelerek, yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışanlarıyla kahvaltıda buluşmaya devam ediyor. Başkan Mustafa Bozbey son olarak, Nilüfer Belediyesi Destek Hizmetleri personeliyle bir araya geldi. Personelin hizmetlerle ilgili önerilerini dinleyen Başkan Bozbey, yapılan çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

 

Nilüferliler’e en iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına bütün personelle birlikte hareket ettiklerini ifade eden Başkan Bozbey, “Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelimizle bir araya gelerek onların daha etkin ve faydalı hizmetleri yerine getirmeleri adına görüş birliğine vardık. Bazı sıkıntılar olabilir. Ancak bunları en kısa sürede ortadan kaldırarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Arkadaşlarıma verdikleri emek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli de Başkan Bozbey’e, kendileriyle kahvaltıda bir araya gelerek karşılıklı görüşme fırsatı verdiği için teşekkür etti. 

  • Bozbey kahvaltıyı personeliyle yaptı
  • Bozbey kahvaltıyı personeliyle yaptı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016