Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bilişimcilerden Başkan Bozbey’e ziyaret

15.05.2018 09:46
Google+ ile paylaş
Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği Başkanı Dağhan Uzgur, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti.

Bilgi toplumunun oluşturulmasına katkı sağlanması amacıyla kurulan Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği (BİSİAD) Başkanı Dağhan Uzgur ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i, Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde bulunan makamında ziyaret etti.


Gelişen teknoloji ve bilişim sektörünün konuşulduğu ziyarette Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, dünyada endüstri 4.0’ın konuşulduğunu ve Türk toplumunun da bir an önce bu teknolojiyle buluşması gerektiğinin altını çizdi. Başkan Bozbey, inovatif fikirlerin geliştirilmesi ve teknolojiden en üst seviyede yararlanmak için Nilüfer İnovasyon Merkezi’ni kurduklarını belirtti.


BİSİAD Başkanı Dağhan Uzgur da teknoloji alanında yeni projeler hayata geçirmek istediklerini söyledi. Uzgur, “Bursa’daki bilişimle ilgilenen gençlerin önünün açılması ve motivasyon sağlamamız gerekiyor. Gençleri çekirdekten yetiştirerek yeni projeler üretmeliyiz. Gençlerin hem sosyalleşebileceği hem de ortak projeler üretebileceği alanları oluşturmak zorundayız” diye konuştu.  


  • Bilişimcilerden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Bilişimcilerden Başkan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016