Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Gölyazı’da iftar buluşması

22.05.2018 13:11
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin Gölyazı Mahallesi’nde düzenlediği iftar, yine çok sayıda kişiyi aynı sofra etrafında buluşturdu. Başkan Mustafa Bozbey de Gölyazı halkıyla birlikte iftar yaptı.

Nilüfer Belediyesi’nin, Ramazan ayında düzenlediği mahalle iftarlarında birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu yaşanıyor. Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftarların bu defaki adresi Gölyazı Mahallesi oldu. Mahalle halkının büyük ilgi gösterdiği iftara, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Adayı Deniz Baykal ile birlikte katıldı. İftar öncesi masaları gezerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Bozbey, özellikle Gölyazılı kadınların sorunlarını dinledi. Kadınlar da Başkan Bozbey’e evlerinden getirdikleri çiçekleri armağan etti.

 

İftar saatinin gelmesiyle birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi. Göl kenarında yapılan iftarın ardından Başkan Bozbey, Gölyazı Mahalle Meydanı’nda bulunan çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

 

RAMAZAN SOKAĞI EĞLENCELERİ SÜRÜYOR

 

Nilüfer Belediyesi’nin Nilüfer Cumhuriyet Meydanı’na kurduğu Ramazan Sokağı’nda da her akşam renkli etkinlikler düzenleniyor. Ramazan ruhunun yaşatıldığı sokağa akın eden vatandaşlar hem stantlardan alışveriş yapıyor hem de gösterileri izleyerek keyifli bir akşam geçiriyor.

 

Ramazan Sokağı’nda kurulan sahnede bu defa Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin hazırladığı etkinlikler vardı. Balkan ezgilerinin yer aldığı konser büyük ilgi gördü. 

  • Gölyazı’da iftar buluşması
  • Gölyazı’da iftar buluşması
  • Gölyazı’da iftar buluşması
  • Gölyazı’da iftar buluşması
  • Gölyazı’da iftar buluşması
  • Gölyazı’da iftar buluşması
  • Gölyazı’da iftar buluşması

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016