Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Kent Konseyi’den yeni döneme “Merhaba”

05.10.2018 10:39
Google+ ile paylaş
Nilüfer Kent Konseyi’nin yeni sezonun başlaması nedeniyle düzenlediği geceye katılan Başkan Mustafa Bozbey,çalışanlara ve bütün gönüllülere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek,"Demokrasi kenti Nilüfer’de daha yapacak çok işimiz var"dedi.

Nilüfer Kent Konseyi düzenlediği kokteyl ile yeni sezona ‘Merhaba’ dedi. Nilüfer Kent Konseyi’nde düzenlenen etkinliğe Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp, Nilüfer Kent Konseyi Genel Sekreteri Elvan Atay ve Nilüfer Kent Konseyi çalışanları ile çalışma gurubu gönüllüleri katıldı. Nilüfer Kent Konseyi çalışanları ve gönüllülere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Mustafa Bozbey, “Nilüfer Kent Konseyi çalışmaları birçok yerde övgülerle anlatılıyor. Kente dair duyarlılığı en üst düzeye taşımanın ürünüdür bu başarı. Daha çok yapacak işimiz var. Kent Konseyi sivil insiyatifli bir kuruluştur. Kent Konseyi başkanları sivil olmalı ve halkı temsil etmelidir. Toplum ve kent adına tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum. Demokrasi kenti Nilüfer ‘de Mahalle Komiteleri’nin daha aktif çalışmalarıyla, kent konseyimizle birlikte demokrasiyi sokağımıza mahallemize yerleştirip ülkeye yayma arzusundayız. Yeni dönemde başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

 

“NİLÜFER KENT KONSEYİ ÖZGÜRLÜK ALANIDIR”

 

Çalışmalarında her zaman destek veren Başkan Mustafa Bozbey’e teşekkür eden Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp de, Nilüfer Kent Konseyi’nin, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık ve dayanışmayı ön planda tutarak çalışmalar yürüten bir kurum olduğunu belirtti. Enginalp, “Nilüfer Kent Konseyi her şeyden önce bir özgürlük alanıdır. Bu yapının birer parçası olan siz gönüllülerimize de çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

  • Nilüfer Kent Konseyi’den yeni döneme “Merhaba”
  • Nilüfer Kent Konseyi’den yeni döneme “Merhaba”

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016