Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor evinde galip

12.11.2018 08:51
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyepor Kadın Voleybol Takımı, Voleybol Sultanlar Ligi'nde evinde karşılaştığı Çanakkale Belediyespor engelini set vermeden geçerek ilk galibiyetini aldı.

Nilüfer Belediyepor Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venüs Sultanlar Ligi 3.  hafta karşılaşmasını Çanakkale Belediyespor ile Cengiz GöllüVoleybol Salonu’nda gerçekleştirdi. Nilüferli voleybolcular sahaya Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümü nedeniyle “Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe …” yazılı pankartla çıktılar. Nilüferli voleybolcuların açtıkları pankarta tribünlerden de alkışlı destek geldi.  

Maçın ilk dakikalarından itibaren file önü etkinliğini rakibine kabul ettiren Nilüfer Belediyespor, ilk seti 25-18 kazandı. İkinci sette de rakibinin oyun kurmasına izin vermeyen Nilüfer’in sultanları bu seti 25-15 gibi farklı kazanarak maçta durumu 2-0 yaptılar.

Üçüncü sete konuk ekip Çanakkale Belediyespor etkili başladı.  Çanakkale ekibi maçın ilk bölümünde büyük üstünlük kurarak 13-3 gibi farklı bir skorla öne geçti. Nilüfer Belediyespor Antrenörü Alper Hamurcu yaptığı oyuncu ve taktik değişiklerle, önce oyunda dengeyi sağladı. Ardından da Nilüferli voleybolcular, gösterdikleri üstün performansla sahalarda ender rastlanan bir geri dönüşe imza atarak 16-16 eşitliği yakaladı.  Nilüferli voleybolcular set boyunca oyun üstünlüğünü elinde tutarak seti 25-20, maçı da 3-0 kazandılar.

Nilüfer Belediyespor’un Kanadalı yıldızı Auntumn Bailey takımına kazandırdığı 15 sayı ile maçın en skorer ismi oldu. 



  • Nilüfer Belediyespor evinde galip
  • Nilüfer Belediyespor evinde galip
  • Nilüfer Belediyespor evinde galip
  • Nilüfer Belediyespor evinde galip

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016