Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor atletizmde kupaya doymuyor

15.02.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Bursa’yı her alanda en iyi şekilde temsil eden Nilüfer Belediyespor, 2013 Atletizm Salon Yarışmaları Gençler Deneme Türkiye Şampiyonası’nda da çok sayıda başarıya imza attı.Nilüfer Belediyespor Atletizm antrenörleri Zakir Özgür ve Erhan Aydın’ın çalıştırdığı 16 yaş altı gençler,  geçtiğimiz hafta İstanbul Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda düzenlenen turnuvalarda şampiyonluklarına yenileri ekledi.

Nilüfer Belediyespor’un genç yeteneklerinden Sercan Basım, Yıldızlar Salon Liginde 800 metrede Türkiye 1.’si olurken, Gençler Federasyon Deneme Türkiye Şampiyonası’nda 1500 metre ve 800 metrede rakiplerini geride bırakarak Türkiye 2.’si oldu. Nilüfer Belediyespor Atletizm takımı kurulduğundan bu güne kadar kulüp çatısı altında çok sayıda başarıya imza atan Mert Çiçek ise 16 yaş altı Türkiye Şampiyonası’nda 3 adım ve yüksek atlamada Türkiye şampiyonluğunu göğüsledi.

Farklı branşlarda birinciliklere doymayan Nilüfer Belediyespor’da, Yıldız Erkekler Salon Ligi 200 metre şampiyonluğunu Ertan Özkan kazanırken,  Yıldız Erkekler Salon Ligi 400 metre koşusunda Mehmet Ersan Türkiye 4.’sü oldu. 

İstanbul’da düzenlenen yarışmalarda uzun atlama kategorisinde Türkiye 2.’si olan Yiğit Yeşilçiçek, 60 metre koşusunda Türkiye şampiyonluğunu kazandı. 16 yaş altı B kategorisi 60 metre engelli koşusunda yarışan İbrahim Aydın ise Türkiye 3.’sü olarak Nilüfer Belediyespor’a madalya getiren isimler arasında yer aldı. 
  • Nilüfer Belediyespor atletizmde kupaya doymuyor
  • Nilüfer Belediyespor atletizmde kupaya doymuyor
  • Nilüfer Belediyespor atletizmde kupaya doymuyor
  • Nilüfer Belediyespor atletizmde kupaya doymuyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016