Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Doğaseverler Mysia Yolları'nda

22.04.2019 10:58
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi'nin Mysia Yolları Kamplı Yürüyüş etkinliğine katılan trekking tutkunları, hafta sonunda doğanın keyfini çıkarttı.

Nilüfer Belediyesi'nin doğa sporlarına alternatif destinasyon olarak kazandırdığı ve ara parkurlarla birlikte 310 kilometrelik bir ağa sahip Mysia Yolları, farklı branşlarda doğa sporlarına ev sahipliği yapıyor. Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Mysia Yolları Kamplı Yürüyüş etkinliğinde de trekking tutkunları bir araya gelerek, hafta sonunda doğanın keyfini çıkardı. İki gün süren etkinlik, Nilüfer'in Maksempınar Mahallesi ile Fadıllı Mahallesi arasında 11 kilometrelik parkurla başladı. Tabiatın sunduğu doğal güzellikler arasında kilometrelerce yürüyüş yapan doğaseverler, günün sonunda Nilüfer Belediyesi Fadıllı Havacılık Tesisleri'nde çadır kurdu, kamp ateşi yaktı, birlikte şarkılar söyledi.


Mysia Yolları Kamplı Yürüyüş etkinliğinin ikinci gününde de Fadıllı Mahallesi ve Gölyazı Mahallesi arasındaki 13 kilometrelik etap geçildi. Fadıllı'dan Gölyazı'ya kadar eşsiz Uluabat Gölü manzarasında yürüyen trekking tutkunları, bol bol fotoğraf çekerek anı ölümsüzleştirdi.

  • Doğaseverler Mysia Yolları'nda
  • Doğaseverler Mysia Yolları'nda
  • Doğaseverler Mysia Yolları'nda

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016