Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosu anneler için sahne aldı

13.05.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Kent Konseyi Türk Sanat Müziği Korosu Anneler Günü Özel Konseri’yle Uğur Mumcu Sahnesi’nde anneler için söyledi.

Anneler Günü etkinlikleri kapsamında çok sayıda izleyicinin katıldığı konserde Şef Remzi Çelikyay, “Öncelikle Hatay Reyhalı’da hain saldırı sonucunda kaybettiğimiz vatandaşlarımız için üzgünüz, gerçekten çok üzüldük. Allah’tan rahmet diliyoruz, bu tür olaylar ülkemizde bir daha yaşanmasın ve son olsun istiyoruz. Anneler günü olduğu için annelerimiz kutsal oldukları için biz bu konserin gerçekleştirilmesi aşamasında çok düşündük. Gerek Kent Konseyi olarak gerekse kendi yönetimimiz olarak dedik ki bu bir görevdir, annelerimize borçlarımız çok, vebalimiz çok o yüzden bu konseri gerçekleştirmek istedik,” şeklinde konuştu.

Anneler Günü özel konserinde sürpriz  şarkılar hazırladıklarını da belirten Şef Remzi Çelikyay, radyolu yıllara dönmek istediğini söyleyerek herkesin birer dilek şarkısı tutmasını istedi. Çelikyay, konserin ikinci bölümünde annelerin dilek şarkılarını tek tek seslendirirken Türk Sanat Müziğine gönül veren katılımcılar da koroya eşlik etti. Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı konserde şarkılardan etkilenen sanat severler göz yaşlarına da hakim olamadı.

Nilüfer Kent Konseyi Türk Sanat Müziği Korosu, solo ve koro performanslarıyla izleyiciden tam not aldı. Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi’nde gerçekleştirilen Anneler Günü özel konseri katılımcılar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.
  • Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosu anneler için sahne aldı
  • Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosu anneler için sahne aldı
  • Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosu anneler için sahne aldı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016