Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey: Kimseyi ötekileştirmemek gerek

20.05.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, FSM Bulvarı’nda düzenlenen 19 Mayıs yürüyüşü öncesinde bazı televizyon kanallarının canlı yayınına konuk olarak değerlendirme yaptı.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Bozbey, geçen yıl FSM Bulvarı’nda başlayan yürüyüşlerin, bu yıl olduğu gibi gelecek yıllarda da düzenleneceğini söyledi.

Kurtuluş savaşının emperyalizme karşı bir zafer olduğunu hatırlatan Bozbey, aynı ruh ve direnci bugünün gençlerinin de taşıdığını vurguladı. Bozbey, "Biz gençlerimize güveniyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’ne onlar sahip çıkıyor, çıkacaktır da. Gençlerimizle geleceğe yürüyoruz. Gençlerimizle geleceğe ilerliyoruz. Onlar Türkiye Cumhuriyeti’nin yılmaz bekçileridir," diye konuştu. 

Nilüfer Belediyesi olarak düzenlenen hiçbir törende kimseyi ötekileştirmediklerini vurgulayan Bozbey, “Başkalarının yaptığı ötekileştirme çabalarına da karşı duruyoruz,” dedi.

Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin gençlere yönelik eğitim, kültür, spor ve diğer sosyal faaliyetlerinin artarak devam edeceğini kaydetti.
  • Bozbey: Kimseyi ötekileştirmemek gerek
  • Bozbey: Kimseyi ötekileştirmemek gerek
  • Bozbey: Kimseyi ötekileştirmemek gerek
  • Bozbey: Kimseyi ötekileştirmemek gerek

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016