Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Gürsel Tekin’den Nilüfer çıkarması

11.01.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Yükleniyor ...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret etti. Seçim hazırlıklarına başlanması gerektiğini kaydeden Tekin, partililere önemli mesajlar verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, kısa süreliğine geldiği Bursa’da Nilüfer Belediyesi’ni de ziyaret etti. Başkan Mustafa Bozbey’in makamında gerçekleşen ziyarette, CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, CHP İl Başkanı Metin Çelik, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin ve çok sayıda parti üyesi bulundu.

Parti çalışmaları ve izlenecek yol hakkında partililere önemli mesajlar veren Tekin, “Seçime 3 ay kala çalışmak başarı getirmez. Şimdi sahaya ineceksin. Halkla buluşup sıkıntılarına kulak vereceksin, çözüm arayacaksın. Seçmenin ilk önceliği ekonomidir. Ekonomi iktidarları getirir ve götürür. Seçmene direk ideolojiyle yaklaşmak ters etki yapabilir,” dedi. 

CHP’nin 41 adet Türkiye için hazırlanmış projesi olduğuna dikkat çeken Tekin, “Bu projeler 2050 yılına kadar güncelliğini koruyacaktır. Bu projelerin 5 tanesini AKP Hükümeti uygulamaya başladı. Ancak bizim partililerimiz de bu projeleri iyi ele alıp değerlendirerek halka aktarmalı. Halkla iç içe olmadan yapacaklarını anlatmadan seçim kazanamazsın,” diye konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bozbey de, belediyenin halka yönelik çalışmaları hakkında bilgi verdi. Mahalle komiteleri projesiyle önemli bir modeli hayata geçirdiklerini ifade eden Bozbey, daha önceki çalışmalarda olduğu gibi bu modelin de Hükümet tarafından uygulanacağını düşündüğünü söyledi. ‘Kadın hayata yakın’ projesiyle belde kadınlarının sosyal yaşama katılmalarında büyük rol oynadıklarını belirten Bozbey, kadın ve çocuklara yönelik projelerin mutlaka sonuç verdiğini söyledi. 

CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin de genel merkezin tek tip örgütlenme modelinin teşkilatlara olumlu yansıyacağını dile getirdi.

Ziyaretin sonunda Başkan Bozbey, Gürsel Tekin’e Nilüfer rozeti takarak çeşitli hediyeler verdi.

Bu arada Nilüfer Belediyesi’nin CHP’li bir diğer konuğu da Muğla Milletvekili Tolga Çandar oldu. Çandar, ziyaret ettiği Nilüfer Belediyesi’nde Başkan Bozbey’den çalışmalar hakkında bilgi alırken, belediyenin pek çok projesini takdirle karşıladıklarını söyledi.

  • Gürsel Tekin’den Nilüfer çıkarması
  • Gürsel Tekin’den Nilüfer çıkarması
  • Gürsel Tekin’den Nilüfer çıkarması
  • Gürsel Tekin’den Nilüfer çıkarması
  • Gürsel Tekin’den Nilüfer çıkarması
  • Gürsel Tekin’den Nilüfer çıkarması

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016