Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başarılı eskrimciden Bozbey’e ziyaret

28.06.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor bünyesinde faaliyet gösteren ve Almanya’da organize edilen Gençlik Şampiyonası’nda tek dördüncü olan Eskrim Tekerlekli Sandalye sporcusu Samet Şahin, Başkan Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelliler Hizmet Birimi ve Nilüfer Belediye Spor Kulübü desteği ile 2 yıldan bu yana çalışmalarını sürdüren Samet Şahin, ilk uluslararası deneyiminde katıldığı organizasyonda tek Türk sporcu olarak büyük bir başarıya imza attı. Antrenör Kader Yıldırım’ın çalıştırdığı Samet Şahin, Berlin’de 8-9 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Alman Engelliler Spor Derneği ve Tekerlekli Sandalye Spor Birliği Gençlik Şampiyonası’nda ülkemizi başarıyla temsil ederek, Flöre branşında dördüncü oldu. Şahin ayrıca Berlin’de düzenlenen 10-17 Haziran tarihlerinde Grundtvig Tekerlekli Sandalye Eskrimi Workshop’una da katıldı.

Elde ettiği başarı sonrası Başkan Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret eden Samet Şahin, desteklerinden dolayı başta Nilüfer Belediyesi olmak üzere sponsor firmalara da teşekkür etti. Elde ettiği başarının gurur verici olduğunu kaydeden Şahin, Türkiye Ortopedik Engelliler Spor Federasyonu’na da seslenerek, branş olarak yer almayan bu sporun ülkemizde gelişmesini ve yaygınlaşmasını istediğini dile getirdi.

Elde edilen başarının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Başkan Mustafa Bozbey ise, “Burada sizlerin kendine olan güveninizin yaşam sevincinizin artması çok önemli. Bu sporun sizler tarafından yapılması çok anlamlı. Sizlere güveniyoruz ve her zaman size olan desteklerimiz devam edecek. İstendikten sonra yapılmayacak şey yok. Destek veren sponsorlarımıza da çok teşekkür ederim. Sizlerden daha çok büyük başarılar bekliyoruz,” dedi.

Başkan Bozbey ziyaretin ardından Samet Şahin’i kutlayarak plaket verdi.
  • Başarılı eskrimciden Bozbey’e ziyaret
  • Başarılı eskrimciden Bozbey’e ziyaret
  • Başarılı eskrimciden Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016