Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Spor Şenlikleri’nin kahramanlarına Bozbey’den teşekkür

21.05.2013 16:00
Google+ ile paylaş
Yükleniyor ...
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 12. Spor Şenlikleri’ne katkı sunan idareci ve öğretmenlere teşekkür ederek plaket verdi.

Nilüfer 12. Spor Şenlikleri bir ay süren dev organizasyonun ardından sona erdi. Konak Olimpik Havuz Restoranda düzenlenen gecede Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey emeği geçenlere teşekkür etti. 

Çok sayıda okul idarecisi ve öğretmenin bulunduğu gecede konuşan Başkan Mustafa Bozbey, “Bu dev organizasyonun 12 yıldır coşkuyla yapılarak geleneksel hale gelmesi, sizlerin özverili çalışması ve desteğiyle olmuştur. Geleceğimiz olan çocuklarımızı sporun içerisine sokarak bir ay boyunca centilmence mücadelelerde boy göstermelerini sağlamak en büyük hedefimizdi. Bir ay boyunca 23 branşta binlerce çocuk mücadele etti ve ter döktü. Son bir hafta kardeş şehirlerde gelen öğrenci ve konuklarda şenliğimize renk kattı. Umarım okullarımız ve öğrencilerimiz kurulan bağları daha da ileri taşırlar ve ortak ilişkiler devam eder,” dedi. 

Spora olan desteklerinin devam edeceğini kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “Cengiz Göllü Spor Salonu çok yakın zamanda kapılarını açıyor. Yüzüncüyıl Spor Salonu tamamlanma aşamasına geldi. Yakın zamanda Beşevler’de Türkiye’ye örnek olacak bir jimnastik salonu yapacağız. Beşevler Kent Meydanı projesi kapsamında stadyum inşaatı start aldı. Spor kenti Nilüfer’de çocuklarımızın daha iyi şartlarda spor yapabilmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz,” şeklinde konuştu. 

Gecede Başkan Mustafa Bozbey, şenliklerde emeği geçen öğretmen ve idarecilere teşekkür ederek plaket verdi.
  • Spor Şenlikleri’nin kahramanlarına Bozbey’den teşekkür
  • Spor Şenlikleri’nin kahramanlarına Bozbey’den teşekkür
  • Spor Şenlikleri’nin kahramanlarına Bozbey’den teşekkür

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016