haber

Başkan Bozbey aşure dağıttı

Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından dağıtılan aşure ikramını Başkan Mustafa Bozbey yaptı. Bozbey, Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü ve eşi Seden Bozbey ile oğulları Meriç’in de katıldığı aşure ikramını İhsaniye Pazar Alanı’nda kendi elleriyle yaptı. Geleneksel hale gelen ve bu yıl ilki İhsaniye Pazar Alanı’nda düzenlenen aşure dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ikram sırasında Başkan Mustafa Bozbey bir süre kazanın başına geçerek vatandaşlara aşure dağıttı.

 

Başkan Bozbey daha sonra İhsaniye Mahallesi esnafı tarafından dağıtılan aşure ikramına da katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Önümüzdeki günlerde Balkan, Ataevler, Nilüfer Belediyesi Halk Evi önü, Yüzüncü Yıl, Cumhuriyet, Çamlıca, Karaman, Fethiye, Konak, Kültür, Üçevler, Görükle olmak üzere Nilüfer’de birçok noktada daha devam edecek aşure ikramlarında binlerce kişiye aşure dağıtımında bulunulacak.