haber

Başkan Bozbey Maksempınar’da halkı dinledi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey haftanın bir gününü farklı bir mahallede geçirmeye devam ediyor. Bu hafta makamını çalışma ekibiyle birlikte Maksempınar’a taşıyan Başkan Bozbey, güne mahalleliyle başladı.

 

Çalışmalarına köy kahvesinde halkla çay içerek başlayan Bozbey, randevularını da yine mahalleye taşıdığı karavanında gerçekleştirdi. Başkan Bozbey ile görüşmek için randevu alanlar Maksempınar’a gelerek hem mahalleyi tanımış oldular hem de görüşmelerini gerçekleştirdiler.

 

Başkan Bozbey karavandaki makamında Maksempınar Mahallesi Muhtarı Mehmet Eren ile de görüşerek sorunlarını dinledi. Muhtar Eren, Başkan Bozbey’den köy kahvesi ile birlikte köy meydanının düzenlenmesini ve mahallede bulunan yaklaşık 20 dönümlük alanın da piknik alanı yapılmasını istedi. Mahallede bulunun futbol sahasının halı saha haline getirilmesi için destek isteyen Muhtar Mehmet Eren mahalleye çocuk parkı da istedi. Başkan Bozbey’e daha önceki taleplerini kısa sürede yerine getirdiği için teşekkür eden Muhtar’ın ardından Başkan Bozbey ile görüşen Maksempınar Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahmet Deniz de Nilüfer Belediyesi’nin camilerde yaptığı temizlik için teşekkür etti ve bazı eksikleri için de yardım istedi.

 

Kendisine iletilen talep ve önerileri tek tek not alan Başkan Bozbey, sorunların çözümü için ilgili müdürlüklere hemen talimat verdi.