haber

Başkan Bozbey personeli dinledi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışanlarla öğle yemeklerinde bir araya gelmeye devam ediyor. Belediye personelinin motivasyonunu arttırmak, kurum içi iletişimi güçlendirmek ve Nilüferliler’e daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleşen buluşmalarda çalışmalarla ilgili de değerlendirmeler yapılıyor.

Başkan Bozbey, bu defa Strateji Geliştirme Müdürlüğü personeliyle yemekte buluştu. Yemeğe İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal ve İnsan Kaynakları Danışmanı Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz da katıldı.

Personelin önerilerini dinleyen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey “ Bu kurumun beyni Strateji Geliştirme Müdürlüğü’dür. Strateji Geliştirme Müdürlüğü çeşitli araştırma ve geliştirme (Ar-Ge)  faaliyetlerinin yürütülmesinde, yenilikçi projelerin geliştirilmesinde, bir kurumun gelecekteki stratejisini belirleyen, 50 sene sonra ne olacağını ölçebilen ve yönlendiren bir müdürlüktür. Bu nedenle çok önemsediğimiz Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nden beklentilerimiz de çok fazla” diye konuştu.