haber

Başkan Erdem, Temizlik çalışanlarıyla buluştu

Çalışanların talep, öneri ve şikayetlerini ilgiyle dinleyen Başkan Erdem, çalışma şartlarının iyileştirilmesi için uğraş verdiklerini dile getirdi. Vatandaş memnuniyeti anketlerine göre memnuniyetin en yüksek olduğu müdürlüklerden birinin Temizlik İşleri Müdürlüğü olduğunu hatırlatan Başkan Turgay Erdem, özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür etti. Erdem, “Zor bir iş yapıyorsunuz. Sizin çalışmalarınız sayesinde vatandaşların, çevre temizliğinden oldukça memnun olduğunu görüyoruz” dedi.

 

Her bir çalışanın, Nilüfer Belediyesi’ni temsil ettiğine dikkat çeken Erdem, vatandaşla olan diyaloglara dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Turgay Erdem, “Sizler, Nilüfer Belediyesi’nin gülümseyen yüzü olmalısınız” ifadelerini kullandı. Çevre temizliği konusunda farkındalık yaratmak amacıyla çeşitli eğitim ve kampanyalar gerçekleştirdiklerini belirten Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Nilüfer’i tertemiz bir çevreye kavuşturmak hepimizin sorumluluğu” diye konuştu.

 

Çevreye karşı duyarlı olan Nilüferliler’e de teşekkür eden Başkan Erdem, “Nilüfer Belediyesi olarak biz, üzerimize düşeni yapıyoruz. Yazın kavurucu sıcağından kışın dondurucu soğuğuna, kaldırımlardan parklara kadar tüm Nilüfer’i temizliyoruz. Ancak bu, sadece bizim çalışmalarımızla olacak iş değil. Her bir vatandaş temizlik konusunda duyarlı olmalı. Bu nedenle halkın da katılımıyla Nilüfer’i çiçek gibi yapmak için temizlik kampanyaları düzenliyor vatandaşlarda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.