haber

Bozbey: Nilüfer’e yeni kütüphaneler gelecek

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Çalışan Memnuniyeti Anketi’nden çıkan sonuç üzerine hayata geçirilen “Çalışanlarla Öğle Yemeği” uygulamasını sürdürüyor.  Her buluşmada farklı bir müdürlüğün personeli ile yemek yiyen Başkan Bozbey, bu defa Kütüphane Müdürlüğü’nden 10 personelle bir araya geldi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, eşi Seden Bozbey, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal ile Nilüfer Belediyesi İnsan Kaynakları Danışmanı Kurtuluş Kaymaz’ın yer aldığı buluşmada hem yemek yenildi hem de sohbet edildi.  

 

Bozbey: Yeni kütüphane projeleri var

 

Başkan Bozbey, belediye çalışanlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Personelin görüş ve önerilerine kulak veren Başkan Bozbey, Kütüphane Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı. Nilüfer halkının kütüphanelere olan ilgisinden memnun olduklarını söyleyen Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin birçok farklı bölgede kütüphane projelerinin olduğunu da açıkladı. Başkan Bozbey bu projelerden birinin 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda yapılacağını kaydetti.   

 

Bozbey  “Teknolojinin bu kadar yayıldığı ve her bilgiye ulaşabilmenin rahat olduğu bir ortamda kitaplara ve kütüphaneye gösterilen ilgiden memnunuz. Bu ilgi sadece Nilüfer ile sınırlı değil şehrimizin birçok ilçesinden Nilüfer Belediyesi Kütüphaneleri’ne gelip kitap arayan ve ders çalışan yurttaşlarımız var. Salonlarımız neredeyse her gün dolu, biz de bu ilgiyi karşılayabilmek adına yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Hayata geçireceğimiz projeler arasında 3 bin 500 metre kapalı alanda oluşturulacak bir kütüphane projemiz de var” dedi.

 

Yemeğin ardından Başkan Bozbey ve eşi Seden Bozbey personelle hatıra fotoğrafı da çektirdi.