haber

Caz aşkla ile buluşuyor

Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali’nde bu hafta yine birbirinden değerli isimler sevenlerine caz keyfi yaşatacak.  Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali’nde 9 Şubat Salı günü cazın özgürlüğünde gezinen trompet ustası Barış Demirel, Nazım Hikmet Kültürevi’nde bir konser verecek. Saat 20:00’de başlayacak konserde Demirel, müzik tutkunlarına sevilen parçaları seslendirecek. 

Ünlü caz ustası piyanist Kerem Görsev de Caz Tatili’nde hayranları ile Nilüfer’de buluşuyor.  Kerem Görsev, 10 Şubat Çarşamba günü saat 20:00’de Kerem Görsev Quartet olarak Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahne alacak.


Caz severler, 11 Şubat Perşembe günü de cazın dünyaca ünlü isimleri  Elina Duni & Colin Vallon konserini izleme şansı yakalayacak. Konser saat 20:00’de Görükle Trio 22:02 ‘de yapılacak. 12 Şubat Cuma günü de  dünyaca ünlü vokalist ve gitarist Torsten Goods, Torsten Goods & Band, saat 20:00’de  yine Görükle Trio 22:02’de, caz hayranları ile buluşacak.


Birsen Tezer ve Atiye’den konser

Son zamanların ünlü ismi Birsen Tezer de 13 Şubat Cumartesi akşamı saat 20:00’de SanatMahal’de muhteşem bir konser vermeye hazırlanıyor. “Sevgililer Günü”  konseri , “Çok Sevgili Caz” ile Atiye’den geliyor. Atiye  14 Şubat Sevgililer Günü’nde saat 19:00’da  Podyumpark’ta  parçalarını tüm sevenler için söyleyecek.  Atiye konseri ücretsiz gerçekleşecek.