haber

Emel Mathlouthi ve Serkan Çağrı’dan muhteşem konser

Nilüfer Belediyesi, düzenlediği konserlerle müziğin farklı seslerini sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Arap dünyasının güçlü sesi Emel Mathlouthi ve klarnet virtüözü Serkan Çağrı Nilüfer’de sevenlerinin karşısına çıktı.

Konseri, salonu dolduran müzikseverlerle birlikte Nilüfer Belediyesi Başkan Danışmanı Sibel Özer de izledi. İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde sahne alan Serkan Çağrı, klarnetiyle ustalığını konuşturdu. Sevilen eserlerini müzik tutkunları için seslendiren Çağrı, performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Konserin ikinci bölümünde sahneye çıkan Emel Mathlouthi, otantik sesi ve kendine has yorumuyla sevilen eserlerini söyledi. İzleyicilerle Türkçe konuşarak sempati toplayan Emel Mathlouthi, dans performansıyla da büyük beğeni aldı.

Konserin son anlarında sürpriz yaparak sahneye çıkan Serkan Çağrı, klarnetiyle Emel Mathlouthi’ye eşlik etti. Sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatan Emel Mathlouthi, ‘Ben seni sevdiğimi dünyalara bildirdim’ şarkısını Türkçe seslendirdi. Gecenin sonunda Serkan Çağrı ve Emel Mathlouthi, dakikalarca ayakta alkışlandı. Nilüfer Belediyesi Başkan Danışmanı Sibel Özer de sahneye çıkarak Çağrı ve Mathlouthi’yi performanslarından dolayı kutladı. Özer, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Serkan Çağrı ve Emel Mathlouthi’ye çiçek vererek teşekkür etti.