haber

Huzurevinde yeni yıl coşkusu

Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi ile İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi sakinleri, yeni yılı pasta kesip şarkılar söyleyerek kutladı.

Nilüfer Belediyesi bünyesindeki İzzet Şadi Sayarel Huzurevi ile İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi’nde yeni yıl kutlaması yapıldı. Her iki huzurevinde ayrı organize edilen program renkli görüntülere sahne oldu.
İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi’ndeki kutlamalara katılan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, yeni yılın birlik beraberlik içinde herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diledi. Eğlence dolu geçen kutlamada, yeni yıl pastası da yine hep birlikte kesildi. Huzurevi sakinleri ile birlikte ‘Dağlar dağlar’ isimli parçayı seslendiren Başkan Erdem, ‘Nasıl geçti habersiz’ isimli şarkıyı da solo söyledi. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı programda Başkan Erdem, orkestranın çaldığı oyun havalarına da eşlik etti.

İzzet Şadi Sayarel Huzurevi’nde düzenlenen programa ise Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer katıldı. Bir yılın daha geride kaldığını belirten Dr. Özer, 2024’ün sağlıklı, mutlu, huzurlu ve keyifli bir sene olmasını diledi.
Yeni yıl pastasının kesilmesi ve şarkıların söylenmesinin ardından dans ve halaylarla kutlamalar devam etti.