haber

Veteran basketbolcular başarılarını Bozbey ile paylaştı

2016 yılında Başkan Mustafa Bozbey’in desteğiyle kurulan takımın sporcuları, sezon boyunca elde edilen başarıları ziyarette gözler önüne serdi. 6. Uluslararası Bergama Veteran Turnuvası’nda ikinci, Kemer Uluslararası Masters Basketbol Cup’ta farklı kategorilerde birinci ve üçüncü, Uluslararası Marmaris Veteran Turnuvası’nda birinci olan Nilüfer Belediyesi Veteran Erkek Basketbol Takımı, kupalarını Başkan Bozbey ile paylaştı.

 

Takım Sorumlusu Hakan Akdoğan, verdiği desteklerden dolayı Başkan Bozbey’e teşekkür ederek, “Amacımız belirli yaş üstü kişileri ve gençleri spora teşvik etmek. Verdiğiniz destekler sonucu Bursa ve Nilüfer’i çeşitli turnuvalarda başarıyla temsil ediyoruz. Ciddiyetle çalışmalarımızı yürüterek, sezon boyunca 14 maçta 13 galibiyet aldık. Birçok turnuvada derece yaptık. Başarılarımız devam edecek. Turnuvaların aranılan takımı olduk ve gururla Nilüfer Belediyesi’ni temsil ediyoruz” dedi. Akdoğan, Nilüfer’de, uluslararası veteran turnuvası gerçekleştirmek istediklerini de dile getirdi.

 

Başkan Bozbey de, takımın elde ettiği başarıların kendilerini sevindirdiğini söyledi. Bozbey, “Sizler birçok insana ve takıma örnek oluyorsunuz. Gönüllü olarak kurulan bu oluşum kısa zamanda başarılar elde etti. Nilüfer ve Bursa adına sizleri kutluyorum. Biz, sporun her branşına destek oluyoruz ve böyle başarılar görmek bizi mutlu ediyor. Sizlerin bu başarısı daha geniş kitlelere yayılmalı ki örnek olmalı” diye konuştu. Başkan Bozbey, takım üyelerini tek tek kutlayarak başarılarının devamını diledi.