Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’den kültür mozaiğinin mimarlarına teşekkür

01.08.2013 10:16
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Ataevler Yılmaz Akkılıç Parkı’nda kurulan Ramazan Sokağı’ndaki dernek topluluklarını ziyaret ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

"Ramazan Geldi, Hoş Geldi, Nilüfer’e Şenlik Geldi" sloganıyla her akşam mahallelerde gezici sahnesiyle eğlence yaşatan Nilüfer Belediyesi, sabit Ramazan Sokağı’yla da adeta kültür şöleni yaşatmaya devam ediyor.

Kutsal Ayın sonuna yaklaşılırken her akşam olduğu gibi Ramazan Sokağı’nı gezen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, dernek stantlarını ve başkanlarını da ziyaret etti. Nilüfer’deki Ramazan coşkusunun artmasına katkı sağladıkları için dernek başkanlarına tek tek teşekkür eden Başkan Bozbey, Nilüfer Belediyesi’ni tanıtıcı materyal ve hediyeler de verdi.

Başkan Bozbey’in ziyaretinden memnun olduklarını dile getiren hemşehri derneklerinin temsilcileri de verilen imkandan dolayı Nilüfer Belediyesi ekibine ve Bozbey’e teşekkür ettiler. Kurulan sahnede ise Kırım Türkleri Sosyal Kültürel Dayanışma Derneği’nin etkinliği yer aldı. Kırım rüzgarının estiği sokakta, izleyenler gösterileri ilgiyle izledi. 4 Ağustos Pazar akşamına kadar sürecek etkinlikler kapsamında Muş, Giresun, Artvin ve Kafkas ile Serhat Kars Kültür ve Dayanışma derneklerinin gösterileri Nilüferliler ile buluşmaya devam edecek.
  • Bozbey’den kültür mozaiğinin mimarlarına teşekkür
  • Bozbey’den kültür mozaiğinin mimarlarına teşekkür
  • Bozbey’den kültür mozaiğinin mimarlarına teşekkür

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016