Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

"Bir bize bir de evsize mama"

30.09.2013 17:14
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi, Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Bursa Şubesi ve Carrefoursa AVM işbirliğiyle düzenlenen "Bir bize, bir de evsize" başlıklı mama kampanyası start aldı.

Nilüfer Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü öncesi sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Etkinlik kapsamında Carrefoursa AVM’nin market bölümünde hayvan severler, kurulan stantta evlerindeki sahipli hayvanlarına mama alırken sokak hayvanları için de bağış yapabilecek. Nilüfer Belediyesi Hayvan Barınağı’nda bulunan sahipsiz hayvanlar ve sokaklardaki beslenme odaklarında kullanılacak olan mamalar için düzenlenen bağış kampanyası yaklaşık bir hafta boyunca devam edecek. 

Kampanyanın açılışına katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, hayvanseverleri bu anlamlı bağış kampanyasına katkı sunmaya davet etti. Sokak hayvanlarının da can taşıdığını ifade eden Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin sahipsiz hayvanlar için yaptığı çalışmalara da değindi.

Kampanyanın startında düzenlenen kokteyl sırasında günün anısına pasta da kesilirken, duyarlı yurttaşlar da bağışta bulundu.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016