Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey Gazievi’ni ziyaret etti

23.01.2014 17:37
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Karaman’da bulunan Gazievi’ni ziyaret ederek, gazi yakınlarıyla sohbet edip, sorunlara kulak verdi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Karaman Mahallesi’nde bulunan gazi evini ziyaret etti. Bozbey’i Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Muzaffer Uyar karşıladı. Uyar, Gazievi’nin derneğe kazandırılmasına büyük katkı sağlayan Bozbey’e teşekkür etti. Muzaffer Uyar, “Ne zaman, hangi talepte bulunduysak Başkan Bozbey bizi geri çevirmedi. Duyarlığından dolayı kendisine teşekkür ederim” diye konuştu.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey  de gazi ve yakınlarının her zaman yanında olduklarını vurguladı. Bozbey, “Gazilerimizin her zaman yanındayız. Onlar için ne yapsak az. Onlar bu vatan için canlarını ortaya koydular. Onlarla gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Bozbey daha sonra gazi yakınlarıyla sohbet etti ve sorunları dinledi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Muzaffer Uyar, Başkan Bozbey’e desteklerinden dolayı bir teşekkür plaketi verdi. 

  • Bozbey Gazievi’ni ziyaret etti
  • Bozbey Gazievi’ni ziyaret etti
  • Bozbey Gazievi’ni ziyaret etti
  • Bozbey Gazievi’ni ziyaret etti
  • Bozbey Gazievi’ni ziyaret etti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016