Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

BURSASİAD’dan Bozbey’e ziyaret

15.02.2012 17:00
Google+ ile paylaş
BURSASİAD ismi ile 2010 yılında kurulan Bursasporlu Sanayici İş Adamları Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

BURSASİAD Başkanı Turgut Topçu, derneğin amacının Bursa’ya ve Bursaspor’a hizmet etmek olduğunu söylerken, ”Biz sanayici iş adamları derneği olmamıza rağmen Bursaspor’u ve genel anlamda sporu ele alan bir derneğiz. Gençleri spora yönlendirmek, onların şartlarını iyileştirmek ve Bursa’da sporu geliştirmek adına çalışmalar yürütmekte, projeler geliştirmekteyiz. Bu anlamda sizlerin de desteğine ihtiyacımız var,” dedi. 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Bursaspor’u öne çıkaran bir yapı olarak BURSASİAD’ı çok önemsediğini, yerel ve genel düzeyde bu alanda yapılacak çalışmaların çok önemli olduğunu belirterek, “Kent olarak Bursaspor’u kucaklamaya devam etmemiz gerekiyor,” dedi. “Bursaspor’un yakalanan şampiyonluk başarısının  kalıcı hale getirilmesi adına iş adamından esnafa, yaşlısından gencine her kademede desteğe ihtiyacı var,” diyen Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin BURSASİAD ile gerçekleştirilecek ortak çalışmalara açık olduğunu belirtti.  

Bozbey ayrıca Bursaspor’un 2. ve 3. liglerin yanı sıra farklı dallarda faaliyet gösteren kentteki diğer spor kulüpleri ile organik bir bağ kurması gerektiğini ve BURSASİAD’ın bu anlamda da çalışma yürütmesinin yerinde olacağını ifade etti.

  • BURSASİAD’dan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016