Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Panel öncesi Bozbey’e ziyaret

20.02.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından düzenlenen Türkiye’de Demokrasi ve Aydın Sorumluluğu isimli panelin katılımcıları Başkan Bozbey'i ziyaret etti.

Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi’nde düzenlenen panelin öncesinde Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'in  makamında gerçekleşen ziyarette gündemin ana maddesi Cumhuriyet Halk Partisi’nde gelecek hafta sonu yapılacak tüzük kurultayı oldu.

CHP içindeki çalkantılı sürecin bir türlü tamamlanmamasından duyduğu rahatsızlığı dile getiren İçişleri İçişleri eski Bakanı Hasan Fehmi Güneş, CHP’de partinin dokusuna işlemiş bir demokrasi mümkün kılındığında, partiye zarar veren tartışma ve çekişmelerin de sona ereceğini söyledi. Gazeteci- Yazar Enver Aysever ise delege seçimlerinde son haftaya giren CHP’deki gelişmeleri kaygı ile izlediğini belirtti. 

Ziyaretten onur duyduğunu ifade eden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ise “Olaylara artık tamamen vatandaş gözü ile bakmamız gerekiyor. Vatandaş parti içindeki karışıklıklardan ve gereksiz çekişmelerden rahatsız.CHP’de tabandan başlayan yeni bir örgütlenme modeline ihtiyaç var. Parti içi demokrasi sandık bazında, mahalle mahalle işlemeli,” ifadelerini kullandı. 

  • Panel öncesi Bozbey’e ziyaret
  • Panel öncesi Bozbey’e ziyaret
  • Panel öncesi Bozbey’e ziyaret
  • Panel öncesi Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016