Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in lider kadınları

07.07.2014 14:59
Google+ ile paylaş
Nilüfer Kent Konseyi ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı tarafından düzenlenen Liderlik ve Politik Katılım Eğitici Eğitimi’nin sonunda kadın derneği yöneticileri ve Nilüfer kadın meclis üyeleri sertifikalarını aldı.

Kadınların toplumda liderlik vasfının ön plana çıkması için çeşitli çalışmalara imza atan Nilüfer Kent Konseyi, Kadın Emeği Değerlendirme Vakfı işbirliğiyle Nilüfer’de bulunan kadın dernekleri yöneticilerine ve Nilüfer Belediye Meclisi’nin kadın üyelerine dört gün süren Liderlik ve Politik Katılım Eğitici Eğitimi düzenledi. Nilüfer Kent Konseyi toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitim sonucunda katılımcılar Liderlik ve Politik Katılım Eğiticiliği sertifikası aldı.

 

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı üyesi Sebla Güngören ve Ayşe Temiztaş tarafından verilen eğitimin ardından kadınlar, ailelerini ve toplumların daha barışçıl, eşitlikçi bir dünya oluşturması için kendi bölgelerinde eğitim çalışmaları yapacak.

 

Nilüfer Kent Konseyi toplantı salonunda düzenlenen sertifika törenine katılan Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Şazi Çavuşoğlu, kadınların toplumda eşit ve katılımcı bir anlayışla toplumlara liderlik yapması gerektiğini vurguladı.

  • Nilüfer’in lider kadınları
  • Nilüfer’in lider kadınları
  • Nilüfer’in lider kadınları
  • Nilüfer’in lider kadınları
  • Nilüfer’in lider kadınları
  • Nilüfer’in lider kadınları

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016