Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor iki hazırlık maçı oynayacak

10.10.2014 16:30
Google+ ile paylaş
Yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Sarıyer Belediyespor ve Beşiktaş ile hazırlık maçı oynayacak.

Bir yıl aradan sonra yeniden Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi’nde mücadele edecek olan Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Milli takımlardaki oyuncularının da takıma dâhil olmasıyla birlikte tam kadro sahaya çıkacak olan Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, bugün saat 18.00’de Sarıyer Kapalı Spor Salonu’nda Sarıyer Belediyespor ile yarın saat 12.00’de ise Akatlar Spor Salonu’nda Beşiktaş ile hazırlık maçı oynayacak.

 

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Antrenörü Nihat Öztürk yaptığı açıklamada, “Yeni sezona sayılı günler kaldı. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yeni transferlerimiz ve milli takımlardaki sporcularımız da aramıza katıldı. Oyuncularımızın performanslarını görmek adına bu tür maçları çok önemsiyoruz. Güçlü rakiplerimiz karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak, yeni sezon öncesi moral ve motivasyonu üst seviyede tutmak istiyoruz,” dedi.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016