Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Geleceğin müzisyenleri hünerlerini sergiledi

31.03.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin müzik eğitim çalışmalarına katılan yaklaşık 100 öğrenci, mart ayı konserleri kapsamında düzenlenen gecede hünerlerini sergiledi.

Uğur Mumcu Sahnesi’nde düzenlenen konserde minik müzisyenler ailelerinden tam not aldı. Piyano, keman, bağlama, gitar gibi enstrümanlarla öğrendiklerini gözler önüne seren öğrenciler, sergiledikleri performansla profesyonellere taş çıkarttı. Zaman zaman renkli görüntüler de oluşturan öğrencilerin yaşadıkları heyecana aileleri de ortak oldu. Yaklaşık 2 saat süren konser sonunda öğrenciler aileleri tarafından ayakta alkışlandı. 

Konser sonunda performanslarından dolayı minikleri kutlayan Müzik Eğitim Koordinatörü Harun Güler, “Aldıkları eğitimi en iyi şekilde değerlendiren öğrencilerimizi kutluyorum. Bizlere güvenerek yolladığınız çocuklarınıza verdiğiniz destekten dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Geleceğimiz olan bu miniklerin sanatsal faaliyetlerde bulunmaları gelişimleri için çok önemli. Bize bu imkanı sunan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e de çok teşekkür ederim,” dedi.

  • Geleceğin müzisyenleri hünerlerini sergiledi
  • Geleceğin müzisyenleri hünerlerini sergiledi
  • Geleceğin müzisyenleri hünerlerini sergiledi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016