Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Protokoller geleceğe yatırım için imzalandı

25.03.2015 11:35
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi, Bursa Fen Koleji ile hem eğitim alanında hem de daha yeşil bir çevre için iki ayrı bir protokol imzaladı.

Nilüfer’de yeşil alanların artması için kampanyalar düzenleyen Nilüfer Belediyesi, Bursa Fen Koleji ile de bu hedefle bir protokol imzaladı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in makamında imzalanan protokol kapsamında Bursa Fen Koleji, Yüzüncü Yıl Mahallesi Sevgi Caddesi üzerindeki 4 bin 844 metrekarelik alana park inşa edecek.

Gelecek nesillerin daha yaşanabilir bir kentte büyümeleri için çeşitli projelerin altına imza attıklarını kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, imzaladıkları protokolle Yüzüncü Yıl Mahallesi’nin nefes alacağını söyledi. Bozbey, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Mart ayı boyunca ücretsiz fidan dağıttığını da belirterek, ‘Sen de geleceğe bir fidan dik’ kampanyasına genç yaşlı herkesin destek vermesini istedi.

 

Personele eğitimde indirim

Nilüfer Belediyesi’nin Bursa Fen Koleji ile imzaladığı bir diğer protokolle de belediye çalışanlarının çocuklarına eğitimde indirim imkânı sağlandı. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ve Bursa Fen Koleji adına Cengiz Gümüş tarafından imzalanan protokol kapsamında Nilüfer Belediyesi çalışanlarının çocukları ve birinci derece yakınlarına ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerinde yüzde 40 indirim uygulanacak.

  • Protokoller geleceğe yatırım için imzalandı
  • Protokoller geleceğe yatırım için imzalandı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016