Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

‘Ülkem İçin Değer’ Projesi’ne Başkan Bozbey’den destek

08.05.2015 13:12
Google+ ile paylaş
‘Ülkem İçin Değer’ Projesi Bursa temsilcileri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde ziyaret ederek projenin yeni bir okula daha hayat vermek için destek istedi.

Eğitime destek olmak isteyen üniversite öğrencileri tarafından hayata geçirilen ve Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek Üniversite Konseyi tarafından başlatılan ‘Ülkem İçin Değer’ Projesi, ihtiyacı olan okulların sorunlarını çözmeye devam ediyor. Projenin Bursa ayağında yeni bir okulun daha ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Ülkem İçin Değer Bursa Temsilcisi Aykut Murat ve Üniversite Sanayi İşbirliği Geliştirme Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bingöl, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek projeye destek istedi.

 

Ülkem İçin Değer Projesi’nde 22 il için hedefledikleri çalışmaların 19’unu tamamladıklarını kaydeden  Aykut Murat, geçtiğimiz ay Diyarbakır’da 2 okulun çeşitli ihtiyaçlarını karşıladıklarını ve  çeşitli tadilatların yapıldığını kaydetti. Şimdi de Keles Karaardıç Köyü İlkokulu’na  çeşitli yardımlar yapmayı planladıklarını belirten  Aykut Murat,  Muradiye Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’nde de ‘Başarı Eğitimi’ ve ‘Ülkem İçin Değer Eğitimi verileceğini belirtti. Murat Aykut, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’den okullara yapılacak yardımlar için destek istedi.

 

Gelecek nesillerin daha iyi eğitim alabilmesi için sosyal projelere her zaman destek verdiklerini belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey  de “Biz Nilüfer Belediyesi olarak öğrencilerimize çok önem veriyoruz. Öğrencilerimizin görüşleri bizim için çok önemli. Gerçekleştirmek istediğiniz bu projeler çok önemli projeler. Nilüfer Belediyesi olarak sizlere destek vermeye devam edeceğiz’ dedi.

  • ‘Ülkem İçin Değer’  Projesi’ne Başkan Bozbey’den destek
  • ‘Ülkem İçin Değer’  Projesi’ne Başkan Bozbey’den destek

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016