Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Eskrimciler madalyalarına kavuştu

06.05.2015 23:28
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Nilüfer Spor Şenlikleri’nde eskrimci öğrenciler birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Heyecanlı geçen müsabakalarda öğrenciler centilmenlikleriyle göz doldurdu.

Spor kenti Nilüfer’de yaklaşık 14 bin öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen 14. Nilüfer Spor Şenlikleri tüm hızıyla sürüyor. 25 farklı branşta farklı yaş gruplarında çok sayıda öğrencinin yeteneklerini sergilediği Nilüfer Spor Şenlikleri’nde eskrim müsabakaları Ataevler Anaokulu Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirildi. Yaklaşık 150 lisanslı sporcunun katıldığı müsabakalarda öğrenciler birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Centilmence mücadele eden sporcular Flöre,  Epe ve Kılıç kategorilerinde yarıştı. Şenlik havasında geçen müsabakalar sonunda dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Pınar Göz, Başkan Danışmanı Osman Günay ve Nedim Öztan Okulları Müdürü Zeliha Yüce verdi.

 

Müsabakalarda dereceye giren öğrenciler ve okulları şöyle:

 

MİNİK ERKEK FLÖRE

1.ALİ EREN GİRGİN Ö. OSMANGAZİ İÖ

2ÖMER KOCABAĞ Ö.3 MART İÖ

3.ONURAY YETER HÜSNÜ ZÜBER İÖ

3.ACAR AKKOYUNLU Ö.3MART İÖ

 

MİNİK BAYAN FLÖRE

1.YAĞMUR ALBAYRAK ROTARİ İÖ

 

SÜPERMİNİK ERKEK FLÖRE

1.YİĞİT AŞÇI ROTARİ İÖ

 

SÜPERMİNİK BAYAN FLÖRE

1.SUDENAZ YETER HÜSNÜ ZÜBER İÖ

 

KÜÇÜK ERKEK FLÖRE

1ALP ASLAN Ö.3MART OO

 

KÜÇÜK BAYAN FLÖRE

1.S.MİRAY ARICI Ö.KÜLTÜR OO

2.BİRSU ŞENYURT 3MART OO

 

KÜÇÜK ERKEK EPE

1.EGE PINAR 3MART OO

2.BERKE ŞAHİN 3MART OO

 

KÜÇÜK BAYAN EPE

1.PELİN SOYAL Ö.3MART OO

 

KÜÇÜK BAYAN KILIÇ

1. AZRA UÇAK KOÇ OO

2.HAVVA SELİN DURMAZ Ö.TUNÇSİPER OO

 

MİNİK BAYAN KILIÇ

1.DERİN SU ÖVÜNÇ Ö.3MART İÖ

2.DURU DUŞ Ö.3MART İÖ

3.CEYDA KILIÇ ROTARİ İÖ

3.DERİN ÖZEN ŞENAY Ö.3MART İÖ

 

MİNİK ERKEK KILIÇ

1.AYDIN ÇİLİNGİR Ö.ÇAKIR İÖ

2.TARIK TAŞKIN HÜSNÜ ZÜBER İO

3.TOLGA ASLAN KOÇ İÖ

3.BATU BULADİ Ö.KÜLTÜR İÖ

 

KÜÇÜK ERKEK KILIÇ

1.EFE DİNÇ İ.K.SOLAKOĞULLARI OO

2.İLTER İŞERİ MERAL MUHARREM AĞIM OO

3.YAĞIZ KÖŞKDERE Ö.KÜLTÜR OO

3.KUZEY KORKUT Ö.3MART OO

 

SÜPERMİNİK ERKEK KILIÇ

1.ALİ EKER Ö.ÇAKIRİÖ

2.BERKAN DURMAZ Ö.TUNÇSİPER İÖ

3.KAAN ÜÇBUDAK EMİRKOOP İO

3.EMİR KÖŞKDERE Ö.KÜLTÜR İÖ

 

SÜPERMİNİK BAYAN KILIÇ

1.DURU KIRSIRTLI MEHMET ARAS İÖ

 

 

GENÇ ERKEKLER KILIÇ

1.MEHMET ONAY ALİ KARASU LİSESİ

2.GÖKTUĞ ŞENOCAKLILAR ÖZEL PLATO ANADOLU LİSESİ

3.EMİRHAN BULADİ ÖZEL TAN ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ BAYAN KILIÇ

1.MELİS SARIÇAM ÖZEL ŞAHİNKAYA ANADOLU LİSESİ

2.ASLI ÇAÇURER BARIŞ ANADOLU LİSESİ

3.MELİS DOĞAN OTOMOTİV LİSESİ

 

GENÇ BAYAN EPE

1.İPEK CAN ÖZEL 22.YY.ANADOLU LİSESİ

2.İLKİN AŞÇI ÖZEL 22.YY. ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEK FLÖRE

1.EFE KARAMANOĞLU ÖZLÜCE ANADOLU LİSESİ

2.BİRTAN YILMAZ İSLAM UYAR ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ BAYAN FLÖRE

1.BÜŞRA OKUMUŞ ÖZEL KÜLTÜR ANADOLU LİSESİ

2.DEFNE DEMİR AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ

 

YILDIZ ERKEK FLÖRE

1.ANT ÇAĞLIYAN ÖZEL ÇAKIR O.O

 

YILDIZ BAYAN FLÖRE

1.SELAY KUM ÖZEL 3 MART O.O

2.ZEYNEP TUNÇ ÖZEL 3 MART O.O

3.EKİN GÖKÇE ÖZEL 3 MART O.O

 

YILDIZ BAYAN EPE

1.SENA GÜNEŞ SÜLEYMAN CURA O.O

2.SEDEF AĞDENİZ SÜLEYMAN CURA O.O

 

YILDIZ ERKEK EPE

1.SERHAT SEMERCİ ÖZEL 3 MART O.O

2.BORA DURAK ÖZEL ŞAHİNKAYA O.O

3.OĞUZ ALP DURMUŞ ÖZEL 3 MART O.O

 

YILDIZ ERKEK KILIÇ

1.EREN KILINÇ KOÇ O.O

2.EFKAN KASABOĞLU İ.K.SOLAKOĞULLARI O.O

3.NUMAN DİN Ö.ÇAKIR O.O

3.BARIŞ YILMAZ Ö.ÇAKIR O.O

 

YILDIZ BAYAN KILIÇ

1.AYLİN ÇAKIR KARAMEHMET O.O

2.GÖKSU DİRGİN Ö.ŞAHİNKAYA O.O

3.DOĞA DÜVENCİ Ö.ÇAKIR O.O

3.TİLYA BAYRAMOĞLU KOÇ O.O

  • Eskrimciler madalyalarına kavuştu
  • Eskrimciler madalyalarına kavuştu
  • Eskrimciler madalyalarına kavuştu
  • Eskrimciler madalyalarına kavuştu
  • Eskrimciler madalyalarına kavuştu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016