Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Mustafa Bozbey’den Rektör Ulcay’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

12.05.2015 16:48
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, başkan yardımcıları ile birlikte, Uludağ Üniversitesi’nin yeni Rektörü Yusuf Ulcay’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Mustafa Bozbey beraberinde Başkan Yardımcıları Ahmet Çakıcı, Turgay Erdem, Bukle Erman ve Nazlı Yazgan ile birlikte Uludağ Üniversitesi’nin yeni Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay’ı ziyaret etti.  Ulcay’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Mustafa Bozbey, kurum olarak her zaman Uludağ Üniversitesi’nin yanında olduklarını belirtti. Bozbey “Daha önce Uludağ Üniversitesi ile Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle çok önemli ve güzel projelere imza atmıştık. Umarım bundan sonra da aynı şekilde iş birliğimiz devam eder. Nilüfer Belediyesi ülkemizin geleceği üniversiteli gençlerin her türlü sıkıntısını çözmek için desteğe hazır” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Yusuf Ulcay ise, “Görevimize başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Güzel bir üniversite devraldık. Aldığımız bayrağı daha ileriye götürmek istiyoruz. Uludağ Üniversitesi’ni hak ettiği saygın konumuna getirmek için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Bu hedefe ilerlerken yerel yönetimlerin desteği de bize güç verecektir” diye konuştu. 

  • Başkan Mustafa Bozbey’den Rektör Ulcay’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016