Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Kadınlara sporu sevdiren girişimciler Başkan Bozbey’i ziyaret etti

20.09.2015 12:37
Google+ ile paylaş
b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Girişimciler Heyeti Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bili verdi.

Türkiye’nin ilk ve en büyük kadınlara özel spor ve sağlıklı yaşam merkezi olan b-fit her geçen gün daha fazla kadının ilgisini çekiyor.  Başarısı bilimsel esaslara dayanan sadece Amerika'da 13 milyon kişinin katıldığı bu sistemin Türk kadınları için daha farklı uygulanması gerektiğini düşünen Merve Hasret ve diğer 5 ortağı bu oluşumu Bursa’da hayata geçirdi.

 

Bursa’da 6 b-fit şubesini hayata geçiren b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Girişimciler Heyeti çalışmalarını Halk Evi’nde ziyaret ettikleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Başkan Yardımcısı Turgay Erdem ile paylaştılar. Girişimciler Heyeti’nden Merve Hasret b-fit’in, her yaştan ve gelir seviyesinden kadınların spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine olanak sağlayan, sporu zahmetli olmaktan çıkaran ve kadınlara spor yapmamaları için hiçbir neden bırakmayan çok özel bir spor programı olduğunu söyledi.

 

Başkan Bozbey de özellikle kadınlara yönelik böyle bir çalışmayı gerçekleştirdikleri için b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Girişimciler Heyeti’ne teşekkür etti. 

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016