Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüferli miniklerden görkemli kapanış

25.05.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bursa Şubesi işbirliğiyle yapılan 2011-2012 Çocuk Kulübü Kış Okulu’nun kapanışı düzenlenen törenle yapıldı.

ÇEK Kültür Merkezi’nde yapılan kapanış törenine ilgi büyük oldu. Ekim ayında başlayan ve Nilüfer’deki belde ve bazı mahallerdeki çocukların daha fazla sosyal faaliyetler içerisinde bulunmalarının hedeflendiği eğitim projesinden 650 öğrenci ve kursiyer yararlandı. SBS, drama, resim, müzik eğitimlerinin verildiği kış okulu sonunda yapılan törenle katılanlara sertifikaları verildi. Nilüfer Belediye Başkan Vekili Muhammed Aydın ve ÇYDD Bursa Şube Başkanı Süheyla Kaplan’ın da katıldığı törende minikler, koro ve tiyatro gösterisiyle hünerlerini sergiledi. 

Hedeflerinin tüm çocukların eğitimden eşit şartlarda yararlanmaları doğrultusunda yararlı çalışmalar yapmak olduğunu ifade eden Kaplan, Nilüfer Belediyesi’ne verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Görükle Bölge Sorumlusu Gonca Hüyüklü de insan odaklı hizmet üreten Nilüfer Belediyesi’nin eğitime katkı sunmaya devam edeceğini belirterek, gelen tüm mahalle ve köy okullarının taleplerine yanıt vermeye çalıştıklarını söyledi.
  • Nilüferli miniklerden görkemli kapanış
  • Nilüferli miniklerden görkemli kapanış
  • Nilüferli miniklerden görkemli kapanış
  • Nilüferli miniklerden görkemli kapanış

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016