Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Hentbolda hedef Avrupa

14.01.2016 15:10
Google+ ile paylaş
Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, ligin ikinci yarısına günde çift antrenmanla hazırlanıyor.

Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı, Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin ikinci yarı hazırlıklarına hızlı başladı. Lige verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen yeşil mavi beyazlı ekip, Üçevler Spor Tesisleri’nde günde çift antrenmanla hazırlanıyor. Türkiye A Milli Takımı’nın Dünya Kupası Elemeleri kampında bulunan Çetin Çelik ve Kayhan Akat’tan yoksun olarak çalışmalarını yürüten Nilüfer Belediyespor, fizik, kondisyon ve taktik antrenmanları yapıyor.


Ligin ikinci yarısına  31 Ocak Pazar günü Ankara Büyükşehir Belediyespor deplasmanıyla başlayacak olan Nilüfer Belediyespor, hedefini Avrupa kupalarına katılmak olarak belirledi.  Bu sezon kaliteli bir lig oynandığını belirten Antrenör Fatih Işık, “Ligde bulunan 13 takımın hepsi, birbirine üstünlük sağlayacak nitelikte. Bizim hedefimiz Avrupa kupalarına gitmek. Bu hedefi gerçekleştirecek kadroya sahibiz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda aksatmadan yapıyoruz. Kulüp Başkanımız Ali Karamık ve Nilüfer Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’in destekleri çok büyük. Ligi hedeflediğimiz yerde bitirip, beklentilere cevap vereceğimize inanıyorum ” dedi.

  • Hentbolda hedef Avrupa
  • Hentbolda hedef Avrupa

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016