Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Altınokta Körler Derneği’nden Bozbey’e plaket

13.04.2016 10:11
Google+ ile paylaş
Altınokta Körler Derneği Genel Başkanı Suha Sağlam, Nilüfer’de düzenledikleri etkinliklere verilen destek için Başkan Mustafa Bozbey’e teşekkür plaketi verdi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çocuklar, kadınlar, engelliler ve yaşlılar gibi dezavantajlı gruplara öncelik veren Nilüfer Belediyesi, bu yönde gerçekleştirdiği çalışmalarla herkesi gülümsetiyor. Altınokta Körler Derneği Genel Merkezi de Bursa’da gerçekleştirdikleri etkinliklere destek veren Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu. Altınokta Körler Derneği Genel Başkanı Avukat Suha Sağlam, Halk Evi’ndeki makamında görüştüğü Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e, Dernekler Yerleşkesi’nde gerçekleştirdikleri Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliklerine verdiği destek için plaket vererek teşekkür etti.

 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de  Nilüfer’de herkesin gülümsemesi için çalıştıklarını ve önce insan ilkesiyle projeler ürettiklerini kaydetti. Başkan Bozbey, Altınokta Körler Derneği tarafından verilen plaketin kendisini onurlandırdığının da altını çizdi.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016