Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar

15.04.2016 10:57
Google+ ile paylaş
Bursa’da düzenlenen Adalet Koşusu Engelli Kategorisi’nde dereceye giren sporcular, kupa sevinçlerini Başkan Bozbey’le paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Bursa’da düzenlenen Adalet Koşusu’nun Engelli Kategorisi’nde Nilüfer Belediyesi’ni temsil ederek birincilik kürsüsüne çıkan Memduh Akıncı, ikincilik elde eden Murat Kalata,  bu yarışlara katılmalarına hem öncülük eden hem de destek veren Rıfat Küçükler ile birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek kupa sevinçlerini paylaştı.

 

Aynı zamanda Nilüfer Belediyesi Tekerlekli Sandalye Tamirevi personeli olan Rıfat Küçükler, sporcularla burada tanıştıklarını ve kısa bir antrenmandan sonra yarışa katılarak başarılı olduklarını söyledi. Başarının kalıcı olmasını istediklerini söyleyen Memduh Akıncı ile Murat Kalata da “Nilüfer Belediyesi’nin desteğiyle katıldığımız yarışta derece yaptık. Başarıların devamı için antrenman yapabileceğimiz bir alana ihtiyacımız var. Nilüfer Belediyesi’nin adını başarılarımızla Türkiye’nin dört bir yanında duyurmak istiyoruz. Desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Gelen talebi değerlendireceklerini belirten Başkan Bozbey de, başarılarından dolayı Memduh Akıncı, Murat Kalata ve Rıfat Küçükler’i kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.

  • Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar
  • Başarılarını Başkan Bozbey ile paylaştılar

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016