Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Futsal şampiyonlarının kupa sevinci

23.04.2016 10:59
Google+ ile paylaş
Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen Minik Erkekler ve Genç Erkekler Futsal Turnuvası sona erdi. Şampiyon takımlar kupa sevincini arkadaşları ile paylaştı.

Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri kapsamında farklı branşlarda düzenlenen karşılaşmalar şenlik havasında devam ediyor.  Minik Erkekler ve Genç Erkekler Futsal Turnuvası da sporun birleştirici gücüne sahne oldu. Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesisleri’nde düzenlenen turnuvaya 19 takım katıldı. Genç Erkeler kategorisinde Ahmet Erdem Anadolu Lisesi şampiyon oldu. Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlköğretim Okulu’nun ikinci olduğu karşılaşmalarda Final Okulları da üçüncü oldu.

 

5 takımın mücadele ettiği Minik Erkeler liginde ise Abdurrahman Vardar İlköğretim Okulu birinci oldu. Dereceye giren takımlara ödülleri Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık ve Nilüfer Belediye Meclis Üyesi Ahmet Kılıç tarafından verildi. Turnuvanın mağlubu olmadığını belirten Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık “Bu şenliklerin amacı yarışmanın yanında dostluğun da değerini sizlere anlatmak. Birçok rakip oyuncuyla burda tanıştınız arkadaş oldunuz. Hepinizi güzel ve centilmen mücadelenizden dolayı kutluyorum” dedi.

  • Futsal şampiyonlarının kupa sevinci
  • Futsal şampiyonlarının kupa sevinci
  • Futsal şampiyonlarının kupa sevinci

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016