Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Özel Eğitim Kurumları Spor Şenlikleri’ni renklendirdi

26.04.2016 17:22
Google+ ile paylaş
Spor kenti Nilüfer’de düzenlenen Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri geniş katılımla devam ediyor. Şenlikler kapsamında gerçekleşen “Özel Eğitim Kurumları Etkinlikleri” renkli gösterilere sahne oldu.

Nilüfer 15. Uluslararası Spor Şenlikleri’ne katılan öğrenciler hem spor yapıyor hem de birlikte güzel anlara imza atıyor. Şenlikler kapsamında düzenlenen etkinlikte bu defa özel eğitim kurumları öğrencileri buluştu.

Yüzüncü Yıl Spor Salonu’nda düzenlenen etkinliğe, 9 Özel Eğitim Kurumu’ndan 155 öğrenci katıldı.  Engelli öğrenciler goalball, karete, cimnastik, basketbol, rap dans ve break dans gösterileri ile katılımcılara keyifli dakikalar yaşattılar.

Renkli gösterileri aileler ve öğrenciler ilgiyle izledi. Öğrenciler, sundukları gösterilerle izleyenlerden büyük alkış aldı.

Etkinliğin sonunda öğrencilere madalyaları Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Selami Güllülü, Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fatma Tekin ve okul müdürleri  tarafından verildi.

Spor ve sağlığın hayattaki yerinin  tartışılamaz olduğunu açıklayan Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, “ Hayatın engel tanımadığını bugün bir kez daha gördük. Çocuklarımız hazırladıkları etkinlerle sporun da engel tanımadığını bizlere gösterdiler. Biz belediye olarak  toplumun dezavantajlı bireylerine her zaman kapılarımızı ve imkanlarımızı açtık. Gençlerimizi yetiştirerek bizleri gururlandıran öğretmen ve idareci arkadaşları kutluyorum” dedi.

 

  • Özel Eğitim Kurumları Spor Şenlikleri’ni renklendirdi
  • Özel Eğitim Kurumları Spor Şenlikleri’ni renklendirdi
  • Özel Eğitim Kurumları Spor Şenlikleri’ni renklendirdi
  • Özel Eğitim Kurumları Spor Şenlikleri’ni renklendirdi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016