Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Ece Tamer Nilüfer’e bir kupa daha getirdi

29.04.2016 16:27
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor adına Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası 1. etabına katılan Ece Tamer, sevincini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaştı ve yeni başarılar için de söz verdi.

Nilüfer Belediyespor bünyesindeki sporcular, Türkiye ve dünya çapında aldıkları başarılarla Bursa’nın gururu olmaya devam ediyor. 20-25 Nisan tarihleri arasında Antalya Göynük’te Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Pool Bilardo 1. Etap Türkiye Şampiyonası’nda Nilüfer Belediyespor adına mücadele eden Ece Tamer, Kadınlar 9 Top kategorisinde 3. olarak madalya kazandı.

 

Erkekler, kadınlar, gençler ve yıldızlar kategorilerinde yüzlerce müsabakanın oynandığı şampiyonada Nilüfer temsilcisi Ece Tamer, Kadınlar 8 Top kategorisinde 5’inci oldu. Kupa ve madalyası ile sevincini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaşan Tamer, gelecek turnuvalarda da başarı sözü verdi.

 

Elde edilen başarıdan dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Bozbey de Tamer’i kutlayarak, her zaman destek vermeye devam edeceklerini vurguladı. Bursa ve Nilüfer temsilcisi Ece Tamer, turnuvanın teknik komitesinde de yer alarak bu alandaki tecrübesini gözler önüne serdi. 
  • Ece Tamer Nilüfer’e bir kupa daha getirdi
  • Ece Tamer Nilüfer’e bir kupa daha getirdi
  • Ece Tamer Nilüfer’e bir kupa daha getirdi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016