Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesi’ne Kente Katkı Ödülü

12.05.2016 12:17
Google+ ile paylaş
Düzenlediği etkinliklerle Nilüfer’i kültür-sanat merkezi haline getiren Nilüfer Belediyesi’ne Bursa Sivil Toplum Derneği’nden (SİVİLAY) Kente Katkı Ödülü geldi.

Bursa Sivil Toplum Derneği’nin (SİVİLAY) geleneksel Kente Katkı Ödülleri, Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’nde yapılan törenle sahiplerini buldu. Törene, SİVİLAY Başkanı Sabri Erdem ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç, Nilüfer Belediyesi Başkan Danışmanı Vedat Müftüoğlu ile çok sayıda davetli katıldı. Nilüfer Belediyesi, 2015 yılında kültür-sanat alanında Bursa’da birçok ilki gerçekleştirdiği etkinliklerle ‘Kente Katkı Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü, Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç, Binay Kazan’ın elinden aldı. Nilüfer’de kültür-sanata ciddi pay ayrıldığını belirten Özkılınç, “Yol ve asfalt, belediyelerin yapması gereken temel hizmetler. Bunun yanında vatandaşları sosyal aktiviteler gerçekleştireceği projeler üretilmesi gerekiyor. Nilüfer’de kültür-sanata ciddi bir pay ayrılıyor. SİVİLAY tarafından verilen bu ödül bizleri gururlandırdı. Aldığımız ödüller bizleri motive ediyor ve daha iyisini yapmaya itiyor” dedi.

Nilüfer Kent Konseyi’nin de bileşeni olduğu DOSAB Termik Santraline Hayır Platformu, Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim çalışmalarını teşvik amacıyla düzenlenen HİÇ Ödülleri ile Mümin Ceyhan Bursa Kültür Kaynakları Araştırma Kütüphanesi de ödül alanlar arasında yer aldı. 

  • Nilüfer Belediyesi’ne Kente Katkı Ödülü

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016