Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’den kredi kartı uyarısı

23.11.2016 08:38
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin BUİKAD iş birliğiyle düzenlediği “Paramı Yönetebiliyorum” seminerinde konuşan Başkan Bozbey, “Günümüz şartlarında gelir gider dengesini iyi kurmalıyız. Kredi kartlarına fazla yüklenmememiz gerekiyor” diyerek uyarılarda bulundu.

Nilüfer Belediyesi ile BUİKAD (Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği) iş birliğiyle “Paramı Yönetebiliyorum” semineri düzenlendi. Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu’nda gerçekleşen seminere Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, BUİKAD Başkanı İpek Yalçın, Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu Müdürü Erol Ardahanlıoğlu ile veliler katıldı. Türkiye’de bireylerin ve girişimcilerin finansal okuryazarlığının arttırılması amacıyla Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), HABİTAT Kalkınma Ajansı, VISA ortaklığı ve BUİKAD paydaşlığıyla Finansal Okuryazarlık projesi kapsamında düzenlenen “Paramı Yönetebiliyorum” seminerinde katılımcılar, borçlanma, birikim ve düzenli harcama konularında bilgilendirildi.


Seminerde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Günümüz şartlarında parayı nasıl yönetmemiz gerektiği çok önemli. Riskleri ortaya koyarak, yaşamımızı bu risklerin ne kadar etkileyebileceğini bu eğitimde öğrendik” dedi. Ekonomik anlamda yaşamı olumsuz etkileyen bir dönemde parayı iyi yönetmek gerektiğine dikkat çeken Bozbey, “Gelir gider dengesini iyi kurmalıyız. Kredi kartlarına fazla yüklenmememiz gerekiyor. Geleceğimiz, çocuklarımız ve kendi yaşantımız adına paramızı iyi yönetmeliyiz” şeklinde konuştu. Etkinliğin sonunda Başkan Bozbey, BUİKAD ve Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu yönetimine çiçek vererek teşekkür etti. 

  • Bozbey’den kredi kartı uyarısı
  • Bozbey’den kredi kartı uyarısı
  • Bozbey’den kredi kartı uyarısı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016