Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

8 kadından "İsimsiz’ sergi

03.12.2016 14:48
Google+ ile paylaş
Kültür sanat kenti Nilüfer, birbirinden farklı sergilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin farklı illerinden sekiz kadın fotoğrafçının oluşturduğu'İsimsiz'adlı fotoğraf sergisi Konak Kültürevi’nde sanatseverler ile buluştu.

Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi, 8 kadın fotoğrafçının bir araya gelerek oluşturduğu 'İsimsiz' adlı fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı. Kadını konu alan fotoğraflar sanatseverlerin  büyük ilgisini gördü.

Sergide Aylin Kırgözoğlu, Gülsev Pınar Aydın, Havva Önder, Sema Köseoğlu Karlıova, Şiir Dürüst, Nadire Günday, Zehra Soylu Çüplü ve Zeynep Özcan isimli fotoğraf sanatçılarının 5'er eseri yer aldı.

Serginin açılışına katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kadın fotoğrafçıları kutladı. Bozbey, “Bize inanılmaz anlamlı görüntüler sundular. Kadına yönelik şiddetin giderek arttığı bir ortamda böyle bir çalışma yaptıkları için sanatçılarımızı kutluyorum. Kadınlar siyasette de var olmalılar, kültür ve sanat hayatında da var olmalılar ve bunları mücadele biçimine dönüştürmeliler” dedi

'İsimsiz' adlı fotoğraf sergisi  8 Aralık’a kadar  sanatseverlerin izlenimine açık kalacak.  

  • 8 kadından
  • 8 kadından
  • 8 kadından
  • 8 kadından

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016