Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’e sanata destek teşekkürü

07.12.2016 09:19
Google+ ile paylaş
Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Organizasyon Ekibi, etkinliklerine verdiği destek için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Sanatın ve sanatçının Bursa’da en büyük destekçisi Nilüfer Belediyesi’ne bir teşekkür de Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Organizasyon Ekibi’nden geldi. Ekip üyeleri Esma Yazıcı, Ümit Özmen, Ercan Mutlu, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’ndeki makamında ziyaret etti. Organizasyon ekibi, 18-20 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’ne verdiği desteklerden dolayı Başkan Bozbey’e plaketle teşekkür etti.


Kendileri için güzel bir deneyim olan organizasyona sağlanan desteğin önemli olduğunu vurgulayan Esma Yazıcı, “Sanata ve sanatçıya olan desteklerinizi biliyoruz. Gelecek yıl da bu desteği verirseniz çok mutlu olacağız. İlk olmasına rağmen katılımın güzel olduğu etkinlikte gelecek yıl daha güzel işlere imza atacağız. 25 belgesel filmin yer aldığı festivalde önemli isimlerin yer aldığı 6 adet söyleşi gerçekleştirdik” dedi. Başkan Mustafa Bozbey de bu tür sanatsal etkinliklerin toplum açısından önemine dikkat çekti ve kurum olarak sanata desteklerini sürdüreceklerini kaydetti.

  • Başkan Bozbey’e sanata destek teşekkürü
  • Başkan Bozbey’e sanata destek teşekkürü

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016