Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Vali Küçük’ten Başkan Bozbey’e ziyaret

22.12.2016 09:04
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Mustafa Bozbey ile görüşen Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentin tarihi bölgelerini yakından tanımak istediğini söyledi.

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde Başkan Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. Nilüfer Kaymakamı Mustafa Kılıç, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcıları Turgay Erdem, Nazlı Yazgan, Bukle Erman, Adil Kayaoğlu ve Yalçın Işıkyıldız’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Mustafa Bozbey, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.


Vali İzzettin Küçük, “Nilüfer gelişen ve göç alan bir yer. Misi, Gölyazı gibi tarihi bölgeler var. En yakın zamanda buraları yakından görmek ve dokunmak istiyorum. Etkileyici ve güç katacak bölgeleri yakından tanımak isterim. Başkan Bozbey ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


Vali İzzettin Küçük’ü Halk Evi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de, “Valimize yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik. Sosyal projeleri, tarihi çalışmaları anlattık. Sayın valimizle daha güzel ve nitelikli işlere imza atacağımız inancındayım” diye konuştu.


Başkan Bozbey, Vali İzzettin Küçük’e kentin anahtarını da hediye etti. Görüşmenin ardından Başkan Bozbey, Vali İzzettin Küçük’e  Halk Evi’ni tanıttı. Nilüfer Barış Meclisi, Basın Toplantı Odası ve Cumhuriyet Meydanı’nı gezen Vali Küçük gördüklerinden etkilendiğini ifade etti.

  • Vali Küçük’ten Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Vali Küçük’ten Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Vali Küçük’ten Başkan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016