Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Kemenjazz’dan büyüleyen konser

04.02.2017 09:03
Google+ ile paylaş
Caz müziğinin önemli isimlerinden Baki Duyarlar’ın projesi olan Kemenjazz, Uluslararası Nilüfer Caz Tatili kapsamında verdiği konserde sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Nilüfer Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Nilüfer Caz Tatili, değerli müzisyenleri Bursalılarla buluşturmaya devam ediyor. Caz Tatili'nde bu defa sayısız uluslararası müzisyen ile farklı projeler gerçekleştiren Baki Duyarlar yer aldı. Duyarlar, kendi projesi olan Kemenjazz ile BAOB Oditoryum’da Bursalı hayranlarıyla buluştu. Kemenjazz albümünden ve farklı kültürlerden gelen ezgileri başarıyla seslendiren grup, izleyenleri mest etti. Yaklaşık iki saat süren konserde Baki Duyarlar’a kemençede Derya Türkan, kontrbasta Erdal Akyol, davulda Cem Aksel ve solist Dilek Türkan eşlik etti. 


Duyarlar: Bursa’da olmak çok güzel

Bursa’da konser vermekten her zaman mutlu olduğunu kaydeden Duyarlar, “İkincisi düzenlenen bu organizasyondan dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'e teşekkür ediyorum. Bursa’da olmak çok güzel ve bana her zaman keyif vermiştir” dedi. Caz sevenlerin büyük keyif aldığı konser sonunda Baki Duyarlar ve sanatçı arkadaşları dakikalarca ayakta alkışlandı. Nilüfer Belediye Başkan Vekili Aysel Okumuş da Kemenjazz'ı çiçek vererek performanslarından dolayı kutladı.


  • Kemenjazz’dan büyüleyen konser
  • Kemenjazz’dan büyüleyen konser
  • Kemenjazz’dan büyüleyen konser

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016