Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

İstikamet Mudanya hedef sağlıklı yaşam

24.09.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Tophane ve Mudanya Rotary Kulüpleri’nin Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Kent Konseyi ve Mudanya Belediyesi’nin sponsorluğunda organize ettiği “Sağlıklı Yaşam ve Çevre İçin Bisiklet” etkinliğinin bu yıl dördüncüsü yapıldı.

“Tophane’den Mudanya’ya 4. Bisiklet Turu” adıyla gerçekleştirilen, yaklaşık 300 bisikletlinin katıldığı etkinlikte, Saltanat Kapı önündeki başlangıç öncesi organizasyon hakkında bilgi veren Rotary 2440. Bölge Dönem Guvernürü Güneş Ertaş,“Sağlıklı yaşam ve çevre için bisiklet kullanımın önemine dikkat çekmenin yanı sıra,  Hollanda'da trafik kazasında hayatını kaybeden Nuray ve Hakan Özdündar çiftinin anısını da bu sayede yaşatmak istiyoruz” dedi.

Birçok bisiklet topluluğunun yer aldığı etkinliğe destek veren Nilüfer Belediyesi adına törene katılan Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Sami Kahveci, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen bisiklet turuna olan ilginin her yıl artmasının kendisini sevindirdiğini belirtti. Kahveci “Nilüfer Belediyesi olarak spora ve özellikle en sağlıklı ulaşım aracı olan bisiklet sporuna büyük önem veriyoruz” diye konuştu. 
Konuşmaların ardından Tophane’den başlayan bisiklet turunun katılımcıları, trafiğe kontrollü olarak kapatılan Atatürk Caddesi ve İzmir Yolu güzergahını takip ederek Mudanya’ya ilerlediler. Tur Mudanya Mütareke Binası önünde son buldu.
  • İstikamet Mudanya hedef sağlıklı yaşam
  • İstikamet Mudanya hedef sağlıklı yaşam
  • İstikamet Mudanya hedef sağlıklı yaşam
  • İstikamet Mudanya hedef sağlıklı yaşam
  • İstikamet Mudanya hedef sağlıklı yaşam

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016